افتتاح حساب پی پال

افتتاح حساب پی پال

Paypal یکی از امن ترین و پر کاربرد تربن ابزارهای خرید آنلاین است و این امکان را به کاربران می دهد تا بدون داشتن مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی، نسبت به ارسال و دریافت پول اقدام نمایند.

از مزایای پی پال، عدم نیاز به حواله بانکی از طریق صرافی ها و یا خرید کارت اعتباری می باشد. شما می توانید به راحتی مبالغ مورد نظر خود را به هر واحد ارزی برای اشخاص، شرکت ها، موسسات و یا وب سایت‌های خارجی ارسال نمایید.

با استفاده از این سرویس می توانید بسیاری از نیازهای خود را براورده کنید از آن جمله: انتقال پول به حساب شخصی دیگر، خرید از سایت ها، شارژ پنل دامین ، خرید هاست یا سرور ، خرید سرویس  ، دریافت درآمد ارزی از طریق حساب پی پال و نقد کردن درآمد ارزی شما توسط مجموعه پاپا کارت و…

اکانت پی پال مناسب چه کسانی است؟

با توجه به تحریم بودن ایران، اکانت پی پال متاسب افرادی است که به وفور قصد استفاده از اکانت خود را دارند در غیر این صورت، برای افرادی که فقط یک بار در ماه از اینترنت خرید دارند توصیه نمی شود. بهتر است این افراد خریدشان را به ما یا افراد خبره و معتبر بسپارند.

اما افرادی که می خواهند با این حساب کار کنند مثلا برای دریافت درآمدهای اینترنتی در حساب خودشان و یا انجام پرداخت های آنلاین، بدون نیاز به واسطه، داشتن این اکانت می تواند مناسب باشد.

خرید اکانت پی پال

در گام نخست یک حساب پی پال در سایت پی پال  افتتاح نمائید. سپس باید اکانت پی پال خود را به یک حساب بانکی خارجی و یا مستر کارت متصل نمایید. پس از افتتاح حساب، برای انجام خرید به وسیله پی پال، لازم است در مسترکارت متصل به اکانت پی پال  به مقدار کافی موجودی داشته باشد و به وسیله این موجودی پرداخت های خود را انجام دهید و یا به طور مستقیم حساب پی پال خود را شارژ نمایید.

در صورت تمایل، این امکان وجود دارد تا ما برای شما اکانت پی پال افتتاح کنیم. به این منظور در ابتدا برای شروع کار کافی این موارد را دراختیار ما بگذارید: شماره پاسپورت یا کد ملی , تاریخ تولد میلادی , نام دارنده حساب و یک ایمیل اکانت جدید که قبلا از آن استفاده نکردید.

نیازی به اسکن پاسپورت شما نمی باشد .  اگر بعدا پی پال از شما مدرک پاسپورت خواست و برای شما مقدور نبود , می توانید از پاسپورت یکی از آشنایان و نزدیکان استفاده کنید.

هر اکانت پی پال، یک آدرس و تلفن مجزا مختص خودش خواهد داشت. اکانت شما در طی یک الی دو روز کاری در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مشخصات اکانت پی پال صادره از گرجستان و خدمات جانبی :

  • افتتاح حساب پی پال

  • مستر کارت متصل به پی پال با شارژ اولیه ۵ دلار

  • ارائه قبض آب و برق و آدرس پستی

  • دریافت فکس

  • داشتن ریموت (IP) گرجستان

  • دریافت نامه جهت وریفای

  • ارائه سیم کارت گرجستان

  • خدمات تکمیلی مانند ساخت (اکانت ادووردز)

  • خدمات تکمیلی (ادسنس وریفای شده)

هزینه افتتاح اکانت پی پال

لیست تعرفه ها به شرح ذیل می باشد. در صورت عدم نیاز میتوانید هر از خدمات جانبی ذکر شده در جدول زیر را حذف نمایید. اما توصیه میشود به همراه هر اکانت پی پال خدماتی همچون سیم کارت دائمی , مسترکارت متصل به حساب و یک آدرس پستی جهت دریافت نامه که جزء الزامات پی پال می باشد را تهیه نمایید.

جهت سفارش پلن Standard حساب پی پال که مورد استفاده اکثریت مشتریان می باشد و همچنین توصیه ما, میتوانید از اینجا سفارش خود را ثبت نمایید.

جهت سفارش پلن Basic حساب پی پال  از اینجا سفارش خود را ثبت نمایید.

 

اما اگر میخواهید بدانید چگونه میتوان بدون داشتن درگاه خارجی از طریق پی پال دریافت وجه آنلاین داشت لازم است این مقاله را مطالعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره پشتیبانی ۰۹۱۰۵۵۹۲۹۳۹ با ما تماس حاصل فرمایید. تیم پایاکارت آماده پاسخ به سولات شما است.

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.