آموزش زبان در italki.com

آموزش زبان در italki.com

زمینه فعالیت وب سایت italki.com چیست؟ فعالیت در این سایت چگونه صورت می گیرد؟ روش های دریافت وجه از این سایت چگونه است؟

معرفی italki.com

این سایت در زمینه آموزش اکثر زبان های زنده دنیا فعالیت دارد. در این وب سایت هم می توانید آموزش دهنده باشید و هم زبان آموز. یعنی درصورت تسلط به زبانی خاص، این امکان وجود دارد تا از طریق این سایت به تدریس خصوصی زبان بپردازید، و یا در صورت نیاز به یادگیری زبانی خاص، از طریق این سایت آموزش های لازم را دریافت کنید.

برای استفاده از خدمات این سایت، ابتدا لازم است یک حساب کاربری برای خود تعریف کنید. سپس باید برای تعیین برنامه روزانه خود در تقویم Calendar اقدام نمائید. شما می توانید شخصا معلم خود را با در نظر گرفتن برنامه روزانه خود از قسمت Find a Teacher تعیین نمایید. به علاوه می توانید مواردی را که جهت یادگیری در نظر دارید در قسمت Lessons مشخص نمایید.

در صورتی که تاریخ  و ساعت دقیق جلسات آموزشی توسط معلم تایید شد, اعتبار از حساب شما کسر خواهد شد. پس از پایان دوره تدریس، لازم است اعلام کنید که دوره کامل شده و با موفقیت پایان یافته است. چنانچه مشکلی وجود داشته باشد, (Italki Credits) ITC اعتبار شما را برگشت خواهد زد.

جلسات آموزشی چگونه برگزار می شوند؟

جلسات آموزشی بصورت مجازی برگزار می شوند. جهت ارتباط با معلم خود و حضور در کلاس می توانید یکی از این ابزاها را جهت ارتباط انتخاب نمایید:  Skype, FaceTime, Google Hangouts, QQ

پرداخت حقوق معلم در ایتالکی با استفاده از ITC که همان میزان اعتبار حساب کاربری شما می باشد، انجام می گیرد و هزینه تدریس از این طریق پرداخت می شود. هنگامی که با معلم و یا زبان آموز برای تدریس برنامه ریزی می کنید، تا زمانی که شما تایید کنید دوره آموزشی تکمیل و پایان یابد اعتبار اکانت شما نزد ایتالکی محفوظ می ماند.

نحوه دریافت حق الزحمه مدرس

در صورتی که به عنوان معلم در این سایت اقدام به آموزش زبان می کنید، روش های مختلفی از جمله Paypal جهت دریافت حق الزحمه شما وجود دارد. در صورت تمایل می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.