آینده بیت کوین

آینده بیت کوین

بیت کوین یکی از قابل اعتمادترین شیوه های پرداخت است. همه می توانند در هر زمانی به سراسر کد منبع آن، دسترسی پیدا کنند. بنابراین هر توسعه دهنده ای این امکان را دارد تا درستی کار بیت کوین را مورد ارزیابی قرار دهد. کلیه پرداخت ها را می توان بدون نیاز به طرف سومی، انجام داد. کل سیستم از طریق الگوریتم های رمزنگاری کاملا مانند آن چه در بانکداری آنلاین انجام می شود، محافظت می گردد وهیچ سازمان یا فردی نمی تواند بیت کوین را کنترل کند.

از بیت کوین کجا می توان استفاده نمود؟

رایج ترین استفاده از بیت کوین، خرید به صورت آنلاین می باشد. با این حال تعداد مکان های فیزیکی که بیت کوین را به عنوان وجه پرداخت قبول می کنند در حال افزایش است. از مغازه ها و رستوران ها گرفته تا دانشگاه ها (اخیرا یکی از دانشگاه های قبرس بیت کوین را پذیرش کرده است.

بیت کوین در آینده

از جمله دلایل شهرت و رواج بیت کوین امنیت، سرعت و بی نام بودن تراکنش های آن است. مطمئنا در صورت بروز اشکال یا نقص در سیستم بیت کوین، اعتبار آن از دست خواهد رفت ولی در حال حاضر به نظر می آید که توسط بسیاری به عنوان اولین و اصلی ترین گزینه پرداخت در نظر گرفته شده است. تعداد کل بیت کوین ها محدود است و درصورتی که  بیت کوین به روال فعلی خود ادامه دهد، در آینده قیمت آن در آینده رشد بسیاری خواهد داشت به طوری که پیش بینی ها حاکی از رسیدن قیمت بیت کوین به نزدیک نیم میلیون دلار می باشد. تائید صحت این ادعا نیاز به گذشت زمان دارد.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

2 × 4 =