اخذ گواهینامه عدم سوء پیشینه جهت مهاجرت و اخذ ویزا توسط مسترکارت مجازی

اخذ گواهینامه عدم سوء پیشینه جهت مهاجرت و اخذ ویزا توسط مسترکارت مجازی

انجام پرداخت اخذ گواهینامه عدم سوء پیشینه جهت مهاجرت و اخذ ویزا توسط مسترکارت مجازی به راحتی امکان پذیر است.

افرادی که قصد مهاجرت یا اخذ ویزای کشورهای استرالیا ، بلژیک ، کانادا ، نیوزلند ، آفریقای جنوبی و ایالات متحده آمریکا را دارند قطعا دریافت گواهینامه عدم سوء پیشینه از وب سایت https://www.acro.police.uk  جزو ضروری ترین مدارک مورد نیازشان می باشد.

همچنین این گواهی برای استفاده در استخدام در انگلستان یا مهاجرت به انگلستان در نظر گرفته نشده است.

خوشبختانه امکان اخذ مدرک و پرداخت هزینه آن برای ایرانیان به صورت آنلاین براحتی توسط مسترکارت مجازی انگلستان امکان پذیر است.

 

از دیگر خدمات این وب سایت

 

نحوه ثبت نام و انجام پرداخت

 

پس از انجام کلیه مراحل ثبت نام و آپلود مدارک و فرم های مورد نیاز و اطلاعات محل اقامت قبلی و کنونی هزینه نهایی نمایش داده میشود و به مرحله تایید (نهایی مرحله ۸ )میروید.

 

دقت داشته باشید در مرحله تایید نهایی چنانچه در ثبت اطلاعات شما ایراداتی وجود داشته باشد اجازه رسیدن به مرحله پرداخت داده نمیشود. در آپلود مدارک خود دقت نمایید که هر کدام بر طبق فرمت و توضیحات اعلام شده در کنار همان فرم باید آپلود شوند. در غیر اینصورت در مرحله تایید نهایی (مرحله ۸ ) ایراد میگیرد.

برای مثال مدارک الزاما باید در فرمت های JPGGIFTIF or PDF  باشند و حجم زیر ۲ مگابایت داشته باشند. همچنین دقت کنید مدارک و تصاویر با کیفیت پایین ممکن است با تاخیر تحت بررسی قرار گیرند.

 

پس تایید نهایی مدارک به مرحله پرداخت هدایت میشوید. که با انتخاب شیوه پرداخت مسترکارت براحتی میتوانید با ثبت اطلاعات کارت در فرم بالا پرداخت خود را با موفقیت انجام دهید.

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.