امکان انجام پرداخت در سایت envato با مسترکارت مجازی انگلستان

امکان انجام پرداخت در سایت envato با مسترکارت مجازی انگلستان

envato جزو بزرگترین وب سایتهای فریلنسری دنیا است. بسیاری از معتبرترین توسعه دهندگان وب در دنیا با این سایت همکاری دارند و پروژه های تحت وب زیادی انجام شده و در بخش مارکت envato به فروش گذاشته میشوند, از طراحی وب سایت , پلاگین و قالب ووردپرس گرفته تا انجام پروژه های گرافیکی همچون طراحی لوگو , فونت , آیکن . همچنین پلاگین های موزیک و ویدئو به طور جداگانه هر کدام در دسته بندی مشخص در فروشگاه envato به فروش میرسند.

به عنوان مثال بخش themeforest در مارکت فروشگاهی به فروش جدیدترین و بروز ترین قالب های وبسایت یا همان Template و Theme اختصاص داده شده است که به دلیل تنوع زیاد و طراحی مدرن و مناسب با هر نوع کاربری و سلیقه چه سایتهای فروشگاهی و سایر نیاز ها طرفداران و مشتریان زیادی از سرتاسر دنیا خصوصا ایران جذب میکند.

 

روش های پرداخت در سایت envato

از آنجایکه envato  حساسیت و سختگیری بالایی دارد, پرداخت در این سایت برای ایرانیان همیشه مشکل بود. درگذشته پرداخت تنها به شیوه پی پال ممکن بود اما اکنون خبر خوش این است که envato اخیرا درگاه ویزاکارت مسترکارت را به شیوه پرداخت سایت خود اضافه نموده و کارت های هدیه مجازی در این سایت نیز پذیرش میشود.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید در صفحه پرداخت به متد های پرداخت درگاه ویزاکارت و مسترکارت اضافه شده است.

دقت کنید در مرحله نهایی پرداخت قیمت نهایی مشخص میشود. envato برای هر پرداخت ۱۰ دلار هزینه مالیات (VAT) و ۲ دلار کارمزد  کسر میکند.

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.