این روزها ارزان سفر کردن اهمیت بیشتری پیدا میکند, راه حل چیست؟

این روزها ارزان سفر کردن اهمیت بیشتری پیدا میکند, راه حل چیست؟

هدف از این مقاله این است به شما بگوییم که چگونه امن و ارزان سفر کنید.

با توجه به نزدیک شدن فصل گرم و افزایش سفرهای توریستی خارجی و درشرایط کنونی بر آن شدیم در این مطلب نشان دهیم که چگونه میتوانید به ارزان ترین شکل ممکن هتل و پرواز خود را رزرو نمایید و در ادامه قسمت های بعدی این مطلب اشاره ای میکنیم به کشورهایی به ارزان ترین شکل ممکن سفر کرد و راه کارهایی برای حمل و نقل ارزان در سفر غذا در سفر و تهیه بلیط ارزان هتل و پرواز به شما خواهیم گفت.

بعد از انتخاب مقصد اولین و مهترین قدم رزرو هتل و پرواز در کشور مقصد است. پیشنهاد ما سایت بین المللی  booking.com است که محض ورود به سایت میتوانید براحتی کشور مقصد مورد نظر تعدا اتاق و تعداد افراد را مشخص نموده و لیست هتل های موجود و قیمت آنها را مشاهده نمایید.  دقیقا نکته همینجاست که میتوانید هتل هایی انتخاب کنید که قرار نیست هیچ پولی از کارت اعتباری شما کسر کنند وهزینه را نقدا در هتل پرداخت خواهید کرد فقط لازم است اطلاعات کارت را جهت اعتبار و رزرو اتاق برای در صفحه پرداخت ثبت نمایید. که با تهیه یک عدد مسترکارت مجازی قابل شارژ انگلستان از سایت پایاکارت با حداقل مبلغ ۵ دلار این پرداخت را انجام دهید.

از آنجاییکه احتمال دارد هتل در برخی ایام شلوغ و پر مسافر بخواهد مبلغی به عنوان بیعانه و یا حداقل هزینه یک شب اتاق را کسر کند مزیت این امر این است که میتوانید مسترکارت  مجازی خود را مجددا شارژ نمایید و بدون هیچ نگرانی از کنسل شدن رزرو خود به فراهم نمودن اقدامات سفر مشغول شوید.

از دیگر مزایای این امر میتوان اشاره نمود به هزینه صدور و شارژ مسترکارت مجازی که به طور چشمگیری بسیار مناسب تراز تهیه و شارژ مسترکارت فیزیکی میباشد. نظیر این وب سایت میتوانیم hotels.com  را به شما معرفی کنیم که دقیقا مسترکارت های مجازی انگلستان را براحتی پذیرش میکند اما با این تفاوت که در اکثر موارد کل هزینه اجاره هتل را بصورت آنلاین و یکجا برداشت میکند.

 

بعد از انجام رزرو هتل شما میتوانید با همان کارت اعتباری مجازی که در اختیار دارید پرواز خود را براحتی از سایت skyscanner   پرواز های لحظه آخری با مناسب ترین قیمت را یافته و در همان لحظه رزرو و پرداخت نمایید. این وب سایت را در مقالات گذاشته به شما بطور کامل معرفی کرده ایم که میتوانید در لینک زیر مطالعه نمایید.

اطلاعاتی در مورد سایت اسکای اسکنر

از دیگر سایتهایی با خدمات مشابه میتوان به سایت ryanair اشاره نمود با این تفاوت که میتوانید از خدمات رزرو هتل و اجاره ماشین در این سایت بهره مند شوید.

 

آیا اجاره خودرو با کارت اعتباری امکان پذیر است

قابل ذکر است اجاره ماشین جزو موارد استثنا است که برای ایرانیان به سختی قابل پرداخت است. دلیل آن این است که چون شرکت های اجاره دهنده خصوصا در کشورهای اروپایی  در ازای ارائه خدمات و اجاره وسیله گران قیمتی همچون خودرو درخواست سند و مدرک معتبر و کارت اعتباری کردیت (Credit Card) درخواست میکنند که بتوانند مبلغ هنگفتی به اندازه نصف قیمت اتوموبیل را در حساب کارت اعتباری بلوکه نمایند و به عنوان بیعانه نزد خود نگه دارند. متاسفانه ایرانیان فاقد داشتن چنین شرایط و خصوصا کردیت کارت هستند.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.