حریم شخصی کاربران

با وجود ارسال کنندگان هرزنامه (Spam)، هکرها و سایر افرادی که با آزادی محیط اینترنت، از اطلاعات شخصی کاربران سوء استفاده می کنند، لازم است نسبت به رعایت حریم خصوصی خود، مطمئن باشید. ما قصد داریم با شفاف سازی در این زمینه، اطمینان دهیم که تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات شما به کار می بریم.
ما وب سایت مان را  به گونه ای طراحی کرده ایم که همه بتوانند بدون معرفی خودشان یا ارائه هر گونه اطلاعات شخصی از سایت بازدید نمایند.
در مورد مشتریان و شرکای فعلی و آتی، به مجرد اینکه شما ما را انتخاب کردید تا اطلاعات شخصی قابل شناسائی خود را (هر گونه اطلاعاتی که با آن شناخته می شوید) در اختیارمان بگذارید، می توانید اطمینان حاصل نمائید که این اطلاعات فقط به عنوان پشتوانه ای برای ارتباط شما با سایت payacard.com مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می نمائیم؟

زمانیکه شما از سایت ما بازدید می کنید، سرور ما اطلاعات اولیه شما که شامل: دامنه، ISP، زمان دسترسی شما به سایت ما و صفحاتی را که شما در سایت ما بازدید نموده، گردآوری می کند که اینها اطلاعات شخصی شما نیستند و فقط به منظور جلوگیری از تقلب یا سو استفاده از سیستم مورد نیاز می باشند.
وقتی شما درخواست خرید خدمات را می دهید، اطلاعات مربوط به نحوه ارتباط با خودتان را در اختیار ما قرار می دهید، اطلاعات ارتباطی شامل نام، آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن شماست، اطلاعات پرداخت شما در صورت پرداخت آنلاین، توسط بانک مربوطه پردازش می شود و در اختیار ما قرار نمی گیرند. تا زمانیکه شما یکی از مشتریان payacard.com هستید، ما اطلاعات شما را به منظور ارتباط سریع و دائم با شما نگهداری می کنیم.
ما می توانیم همزمان از cookies هم استفاده کنیم تا بتوانیم اطلاعاتی را در یک فایل مشخص در کامپیوتر شما نگه داریم. کوکی ها این فرصت را به وب سایت می دهند تا با شما به صورت کاملا شخصی در ارتباط باشد. با جمع آوری و بازخوانی اطلاعات در مورد شما، وب سایت می تواند عملکرد خود را در راستای نیازها، علاقه مندی ها و مواردی که مطلوب شما نیستند، تغییر دهد. بسیاری از مرورگرهای وب (Web Browser) به شما امکان کنترل استفاده از کوکی ها را می دهند. چنانچه کوکی ها را غیر فعال نموده اید، بخاطر داشته باشید که قادر به استفاده کامل از امکانات شخصی سازی سایت نخواهید بود.

ما چگونه از این اطلاعات استفاده می کنیم؟

ما از اطلاعات ارتباطی که شما برایمان فراهم می کنید برای ارائه سرویس های خریداری شده به خودتان استفاده می کنیم. payacard.com هم چنین می تواند از اطلاعات مشتری برای ارائه اطلاعاتی در مورد سیستم یا محصولات به روز شده و یا تغییرات روی داده در سایت، استفاده کند.
بدین وسیله اعلام می نماییم payacard.com اطلاعات مشتریان خود را به منظور اشتراک گذاری، فروش، اجاره و بهره برداری اقتصادی مجموعه هایی غیر سایت کارتها دات کام ارائه نخواهد داد.
انتقالات بین المللی محصولات و خدمات ما ممکن است با استفاده از منابع و “سرورهای” مستقر در کشورهای مختلف دنیا عرضه شوند. بنابراین اطلاعات شخصی شما ممکن است به نقاط مختلف جهان، خارج از کشوری که شما در آن از خدمات ما استفاده می نمائید، از جمله به کشورهای خارج از حوزه اقتصادی اروپائی یعنی کشورهائی که مقررات خاصی برای حمایت از اطلاعات شخصی نداشته یا مقررات متفاوتی را برای حمایت از اطلاعات شخصی دارند، منتقل شود. در این قبیل موارد ما اقدامات لازم برای اطمینان از اینکه انتقالات مزبور مبنای قانونی دارد را انجام می دهیم و الزام بکارگیری تمهیدات فنی ایمنی اطلاعات مشتریان خود را محقق می کنیم.

الزام به افشاء اطلاعات

ما ممکن است بموجب قانون الزام آور، مکلف به افشاء اطلاعات شخصی شما به بعضی از مقامات یا اشخاص ثالث مانند مقامات انتظامی در کشورهائی باشیم که ما یا اشخاص ثالثی که به نمایندگی از ما عمل می نمایند در آن مستقر هستند. بعلاوه ما ممکن است طبق قانون برای دفاع از حقوق قانونی فروشگاه مثلاً در دعاوی حقوقی یا کیفری اطلاعات شخصی شما را افشاء یا از اطلاعات مزبور به نحو دیگری استفاده کنیم.
ما چگونه امنیت اطلاعات شما را حفظ می کنیم؟
ما با اجرای روش ها و فرآوری های مدیریت حق دسترسی (access rights) مناسب استفاده از رمزنگاری، فایروال و دیگر روش های امنیتی تحت وب، اطلاعات شما را در سروری امن نگهداری می کنیم. از طرف دیگر برای مشاهده بخش هایی از سایت با قرار دادن روش های دسترسی لازم برای حفظ امنیت اطلاعات؛ محدودیت های مورد نیاز برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز را اعمال نموده ایم.

تماس با ما و تعهدهای ما

– شما حق اینکه بخواهید، اطلاعات شخصی شما از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده ما، حذف شود، یا استفاده نشود را دارید، برای این منظور نامه ای به صندوق پستی privacy@payacard.com بفرستید. لطفا در این نامه، درخواست و اطلاعات تماس خود را نیز قید کنید.
– شما این حق را دارد که نخواهد نامه های الکترونیکی اطلاع رسانی یا تبلیغاتی شرکت را دریافت کند و برای توقف ارسال، می تواند درخواستی به پست الکترونیکی newsletter-unsubscribe@payacard.com ارسال نماید. مشتری انتخابی در مورد عدم دریافت نامه های الکترونیکی مرتبط با برقراری و نگهداری و به روز رسانی خدمات و محصولات خریداری شده خود را ندارد.

– در دیگر امور مربوط به روش های payacard برای حمایت از حریم شخصی مشتریان، با نشانی زیر ارتباط حاصل نمائید:
جمهوری اسلامی ایران، مشهد، خیابان کوهسنگی, کوهسنگی ۳۱/۶