حساب پی پال برای چه افرادی مناسب است؟ آیا به محض افتتاح حساب به هر میزان میتوان نقل و انتقال وجه انجام داد؟

حساب پی پال برای چه افرادی مناسب است؟ آیا به محض افتتاح حساب به هر میزان میتوان نقل و انتقال وجه انجام داد؟

همیشه در نظر داشته باشید به دلیل پیشگیری از سواستفاده های مالی و قوانین بین المللی در دنیا در هر سیستم نقل و انتقال مالی  محدودیت هایی وجود دارد خصوصا برای افراد تازه وارد و حساب های جدید بیشتر مورد توجه است.

حساب پی پال که یکی از رایج ترین و امن ترین سیستم های پرداخت آنلاین و نقل و انتقال مالی میباشد از این قاعده مستثنی نیست.

بدانید سقف تراکنش در حساب های تازه افتتاح شده محدود میباشد برای مثال میتوان گفت در مدت یک ماه اول حدود ۵۰۰ دلار, البته این مبلغ همیشه ثابت نیست و دقیق نمیتوان حد و حدود مدت زمان و میزان سقف تراکنش را مشخص کرد. بسته به اینکه اکانت شما از چه نوعی باشد, یا چقدراطلاعات ثبت شده شما تکمیل و مرتبط به هم باشند سیستم امنیتی پی پال تصمیم میگیرد چه نوع و چه میزان محدودیت برای شما قائل شود و اصلا اکانت شما لیمیت شود یا خیر.

سیستم امنیتی پی پال روی حساب های جدید حساسیت بیشتری دارد و انجام برخی موارد منجر به لیمیت شدن اکانت میشود. اما نه به معنی که حساب شما مسدود شود. مثلا هرچه میزان استفاده شما از پی پال بیشتر شود احتمال درخواست ارائه مدارک توسط پی پال بیشتر میشود. هرچه حساب شما قدیمی تر باشد ارزش آن بیشتر و محدودیت ها کمتر میشوند.

لیمیت شدن اکانت پی پال به چه معناست؟

محدودیت اکانت را لیمیت گویند و به این معنا نیست که حساب شما مسدود شده است. این حالت زمانی رخ میدهد که یا خلاف قوانین پی پال اشتباهی از کاربر سر زده باشد برای مثلا ممکن است مشتری شما شکایت کرده و درخواست برگشت وجه داشته باشد. در این شرایط پی پال مدارکی اعم از مدارک هویتی و مدارک تایید آدرس ممکن است از شما بخواهد که با ارائه آنها اکانت از حالت لیمیت خارج شده و دوباره فعال خواهد شد.

اما با تمامی این تفاسیر باید اقرار کرد که پی پال یکی از رایج ترین, امن ترین, مقرون به صرفه ترین و سریع ترین سیستم پرداخت آنلاین بوده است.

بنابراین به این نتیجه میرسیم افرادی که در ابتدا تراکنش های سنگین مالی ندارند خصوصا کسانی که کسب و کار آنلاین دارند پی پال بهترین گزینه برای نقل و انتقال مالی میباشد.

جهت مطالعه سایر مقالات مرتبط به این لینک مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.