خدمات نوین e-bay

خدمات نوین e-bay

خدمات نوین e-bay

سایت محبوب e-Bay به تازگی خدمات جدیدی به نام e-Bay Pop را معرفی کرده که نه تنها لیست پرفروش‌ترین محصولات مشتریان را ارائه می‌کند بلکه برای فروشندگان این امکان را فراهم می‌کند تا قیمت محصولات آینده خود را در معرض نمایش بگذارند.

e-bay که به کمک شرکت داده‌پردازی Mpire دست به این اقدام زده است می‌گوید: خدمات تازه e-Bay امکان تهیه فهرست فروش ارائه به فروشندگان آنلاین می دهد و از این طریق می توانند نظام فروش خود را به صورت جمعی برای تمام خریداران آنلاین در آمریکا ارائه دهند. مت هیولت رییس هیات‌مدیره Mpire می‌گوید: این سرویس مانند یک فهرست قیمت برای مشتریان فروشگاه‌ها است.

از جمله خدمات جدیدی که e-bay Pop برای خریداران فراهم می کند، ارائه فهرستی از پرفروش‌ترین محصولات فروخته شده در سایت e-Bay مانند موزیک پلیرها، بازی‌های ویدئویی و اسباب‌بازی‌های پرطرفدار تا محصولات کم‌خریدار مانند کتاب‌های سیاسی و اسباب‌بازی‌های کودکان پیش دبستانی می باشد.

همچنین e-Bay Pop پیشنهادهایی را در اختیار مراجعان قرار می‌دهد که با نشان دادن آخرین قیمت اجناس و میزان احتمال افزایش یا کاهش قیمت در آینده، به آنها کمک می‌کند تا در خریدهای خود با اطلاع بیشتر از منافع یا زیان‌های مالی خرید نمایند.

این امکان برای خریداران وجود دارد تا محصولات پرفروشی که به صورت ناگهانی با کاهش قیمت روبه ‌رو می‌شوند را ببینند. فهرست‌های ارائه شده در طبقه ‌بندی‌هائی شامل: مد، وسایل آموزشی، وسائل ورزشی، محصولات چند رسانه‌ای، اسباب‌بازی‌ها و محصولات غذایی و آشامیدنی‌ عرضه می‌شود.

اجازه استفاده از این خدمات که برای شروع در سایت‌های پربیننده‌ مانندe-Bay ارائه شده ، قرار است ظرف یک سال در اختیار شرکت‌های دیگر نیز قرار گیرد تا به این وسیله برنامه‌های کاربردی جهت توسعه بازار فروش خود ترتیب دهند.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.