قوانین و ضوابط

قوانین و ضوابط دریافت خدمات سایت

در استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی payacard.com –شرایط و ضوابطی که در اینجا ذکر شده، حکم فرما خواهد بود.

ارسال فرم سفارش از طرف مشتری  و نیز استفاده از خدمات فروشگاه از طرف مشتری، به صورت خودکار و فی الفور به معنی پذیرش این سند است و پیرو آن شامل حال مشتری خواهد شد. مشتری تضمین می کند که این سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم برای رایزنی قانونی در مورد آن داشته است و بنابراین به صورت روشن همه شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را فهمیده و با آن موافقت کرده است.

خدمات فروشگاه تحت شرایط و ضوابط حاکم بر این سند که در ذیل آمده است، به مشتری عرضه میشود:

۱٫ لازم است کلیه پرداخت هائی که در سایت انجام می گیرد با مشخصات کاربری هماهنگ باشد. مشتریان باید از حساب بانکی خود برای انجام پرداخت در سایت payacard.com استفاده نمایند.

۲٫ثبت سفارشات باید با آی پی ایران باشد و استفاده از پروکسی یا وی پی ان در هنگام ثبت سفارش، ممنوع می باشد

۳٫مشتری توافق می کند در صورتی که نیاز به مدارک هویتی شامل تصویر پاسپورت، کارت ملی و یا کارت بانکی و … ، باشد، اطلاعات فوق را در اختیار سایت payacard.com قرار دهد.

۴٫ تقضای برگشت وجه از سوی مشتری، تنها در صورتی که خدمانی ارائه نگردید باشد, با کسر مبلغی به عنوان کارمزد صورت می گیرد.

۵٫ خدمات سایت payacard.com در مقابل دریافت کارمزد به مشتری ارائه می شود.

۶٫ مسئولیت خریدهای انجام شده توسط مشتری را برعهده خود اوست و بانک یا شرکت ارائه دهنده خدمات هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

۷٫ چنانچه کارت های اعتباری موجود در سایت payacard.com به هر دلیلی در سایت های دیگر مورد پذیرش قرار نگیرند، بانک واگذار کننده کارت و شرکت فروشنده کارت، مسئولیتی در این زمینه نخواهند داشت. ضمنا بانک یا واگذار کننده کارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده و یا استفاده غلط و برداشت وجه از کارت متقاضی ندارد.

۸٫ ارائه نشدن خدمات به دلیل تحریم اقتصادی کشور ایران، نقص کارت و سرویس مورد نظر و یا عدم مسئولیت در قبال ارائه خدمات محسوب نمی گردد و بانک یا واگذار کننده کارت هیچ گونه مسولیتی در این مورد نخواهند داشت. لازم است هنگام استفاده از کارت، از IP غیر ایرانی، استفاده شود.

۹٫ دارنده کارت، مشتری بانک می باشد ودر صورت بروز هر گونه مشکل یا جهت پشتیبانی خدمات کارت باید مستقیماً با بانک ارتباط برقرار کنید.

۱۰٫ مشتری توافق می نماید که سایت  هیچ گونه مسدولیتی در قبال خسارت های مستقیم، غیر مستقیم، ضمنی و یا ناتوانی یا اشتباه مشتری در استفاده از کارت را ندارد و هر گونه خسارت که از سوی سرویس دهنده های بین المللی با دلایل نامشخص برای مشتری ایجاد شود، به عهده سایت payacard.com نمی باشد.

۱۱٫ دارنده کارت ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل می باشد و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده، مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن به عهده دارنده کارت می باشد.

۱۲٫ مشتری موظف است پس از مطالعه, تحقیق و اطمینان کافی و تماس با کارشناسان مربوطه سایت payacard.com و بخش فروش سفارش خود را ثبت نماید. بعد از ثبت سفارش هیچگونه پشیمانی مورد قبول واقع نمیگردد.

۱۳٫ راهنمایی کارشناسان سایت payacard.com قبل از سفارش محصول تنها ارائه تجربیات ما و مشتریان در طی این چندین سال میباشد. بنابراین جهت کسب اطمینان صد در صد برای پذیرش کارت در سایت ها و سرویس های مورد نظر, مشتری موظف است با آن سایت مکاتبه نموده و اطمینان کافی را از همان سایت کسب نماید. از طرف دیگر سایت payacard.com هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم دانش و اطلاعات و تجربه کافی مشتری و یا اشتباه در استفاده از کارت و یا خدمات ندارد.

۱۴٫ هر گونه ثبت سفارش در سایت payacard.com به معنای پذیرش کلیه قوانین و شرایط سایت، توسط مشتری می باشد.

 

شرایط و ضوابط تهیه و استفاده مسترکارت مجازی

 

  1. در پرداخت های غیر دلاری مانند: یورو، فرانک، کرون و … مسئولیت برآورد میزان شارژ کارت بر اساس دلار کاملا برعهده مشتری میباشد و بابت اشتباهات محاسباتی و خطا در تبدیل ارز مورد نظر مسئولیتی متوجه شرکت نمیباشد
  2. دارنده کارت به هیچ وجه مجاز به در اختیار گذاشتن اطلاعات کارت به دیگران نمیباشد. مسئول حفظ اطلاعات کارت وکلیه تراکنش های مالی انجام شده تنها متوجه دارنده کارت می باشد
  3. بانک یا شرکت صادر کننده کارت و به تبع آن واگذار کننده کارت در هیچ شرایطی مسئولیت خریدهای انجام شده توسط مشتری را برعهده نخواهد داشت
  4. اطمینان از صحت عملکرد فروشنده در پرداختهایی که با کارت ارزی استفاده میشود به طور مستقیم و منحصرا به عهده متقاضی کارت بوده و چنانچه درهر صورت، اگر کارت مذکور از طرف سایت اینترنتی به هر دلیلی مورد پذیرش قرار نگیرد، بانک واگذار کننده کارت، متحمل جبران خسارت یا مسئول در قبال کارت نخواهند بود.
  5. تحقیق و اطمینان از پذیرش کارت ارزی ارائه شده توسط وب سایت پذیره فقط و فقط بر عهده مشتری بوده و بانک یا واگذار کننده کارت ارزی د ر این زمینه هیچ مسئولیتی را برعهده نخواهد گرفت (لازم به ذکر است که درصد بسیار کمی از وبسایت ها به کارت هایFree Billing خدمات نمی دهند Free Billing بودن کارت در واقع یک مزیت برای صاحب کارت محسوب می گردد و اینکه سایت مربوطه به دلایل قوانین داخلی خود کارت را مورد پذیرش قرار ندهد در واقع از معایب آن سایت محسوب میگردد.)
  6. عدم ارایه خدمات توسط سایت فروشنده به مشتری به دلیل تحریم اقتصادی کشور ایران و به دلیل اقامت مشتری در ایران و استفاده از آدرسIP ایران مشکل کارت محسوب نمی گردد و بانک یا واگذار کننده کارت هیچگونه مسولیتی در اینگونه موارد نخواهند داشت
  7. با توجه به امکان سوء استفاده از کارت های ارزی در سایت هایی که با موازین اخلاقی مغایرت دارند متقاضی متعهد می گردد که کارت خود را تحت هیچ شرایطی در اینگونه سایت ها مورد استفاده قرار ندهد. بانک یا واگذار کننده کارت هیچگونه مسئولیتی در صورت سوء استفاده و یا استفاده غلط و برداشت وجه از کارت متقاضی در اینگونه موارد بر عهده نخواهد داشت.
  8. مشتری موظف است قبل پایان سر رسید انقضای کارت موجودی خود را مصرف نماید و مسئولیت آن بر عهده مشتری میباشد. وب سایت payacard هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال نقد کردن موجودی و یا از بین رفتن موجودی پس از انقضای کارت ندارد.
  9. واگذار کننده و ارائه دهنده کارت ارزی و سایر خدمات مندرج در وبسایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که اجازه هرگونه تغییر و ویرایش درتمام محتویات وبسایت اعم از قوانین و شرایط استفاده و سفارش خدمات و تعرفه ها و سایر مواردرا بدون اعلام قبلی خواهد داشت و اطلاع از به روز رسانی قوانین و شرایط، نرخ ها و تغبیرات خدمات ما و خدمات ارایه شده به مشتری به عهده و وظیفه مشتری و کاربر می باشد.
  10. اقدام به سفارش کارت ارزی توسط متقاضی به این معنا می باشد که متقاضی در نهایت صحت عقل و سلامت کامل کلیه مفاد و شرایط مندرج را مطالعه کرده و به این وسیله موافقت کامل خود را جهت صدور کارت ارزی مزبور اعلام میدارد.