شیوه پرداخت در الکسا چگونه است؟ رتبه بندی الکسا چیست؟

شیوه پرداخت در الکسا چگونه است؟ رتبه بندی الکسا چیست؟

سایت الکسا alexa.com ، از محبوب ترین ابزارهای حرفه ای سئو سایت به شمار می آید که کار آن آنالیز و بررسی سایت یا وبلاگ شما را در بین کل سایت های موجود در اینترنت و یا در کشوری که بیشترین بازدیدکنندگان شما متعلق به آنهاست. بسیاری از کاربران ، برای تخمین بازدید سایت ها و یا جذب تبلیغات از آمارهای این سایت استفاده می کنند.
نکته قابل توجه در نتایج اعلامی در سایت الکسا، بر این منوال است که جایگاه ویژه و بهترین رتبه بندی سایت ها مختص رتبه های عددی پایین تر می باشد. بدین معنی که هر چه رتبه جهانی یا کشوری سایتی دارای رقم و مرتبه پایین تری باشد، از دید سایت الکسا دارای جایگاه و موقعیت بهتری به نسبت سایر سایت های با رتبه عددی بالاتر است.


مدت زمان لازم برای کسب رتبه الکسا (Alexa)

اگر به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده اید، برای اینکه در قسمت نمایش اطلاعات سایت الکسا جایی داشته باشید، پس از عضویت در آن و ثبت آدرس خود، معمولا باید مدتی بین ۱ تا ۳ ماه از ثبت سایت شما بگذرد و از طرفی هرچه بازدیدکننده سایتتان بیشتر باشد، شانس شما بیشتر خواهد بود؛ لذا می توان گفت بهترین کار برای کسب رتبه بالاتر (البته در سیستم الکسا هرچه عدد شما کم تر باشد یعنی رتبه شما بالاتر است!) تلاش در جهت انتشار مطالب بهتر و مفیدتر و اهمیت قائل شدن برای مخاطبان است؛ به این ترتیب هر چه که فعالیت شما در وب مستمر و با کیفیت باشد، سایت الکسا نیز اهمیت بیشتری برایتان قائل شده و نوع تجزیه تحلیل و آمارهای ارائه شده آن نیز به مرور زمان متفاوت خواهد بود.

شیوه های پرداخت در الکسا

همانطور که گفتیم الکسا معروف ترین و معتبر ترین وب سایت تحلیل گر ترافیک وب سایت ها می باشد که آنها را بر اساس تعداد بازدیدکنندگان رتبه بندی می کند.
بر حسب تجربه ما خرید پلن های الکسا به سادگی و توسط کارت اعتباری مجازی امکان پذیر است. همچنین شیوه دیگر پرداخت در الکسا پی پال می باشد. توجه داشته باشید اگر اکانت پی پال ندارید و از طریق دوستان وآشنایان اقدام به پرداخت میکنید دقت داشته باشید اگر در این شیوه گزینه Subscription (کسر مبلغ به صورت ماهانه) تیک نخورد، در ماه آینده آن اکانت پی پال اجازه برداشت مبلغ را نخواهد داد و شما را دچار مشکل میکند. ولی درصورتیکه اکانت پی پال شخصی خودتان است با تیک زدن آن گزینه مشکلی نخواهید داشت.
در نهایت از نظر ما راحت ترین شیوه پرداخت الکسا استفاده از کارت اعتباری مجازی است.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.