معرفی فروشگاه اینترنتی bangood با امکان ارسال کالا به ایران

معرفی فروشگاه اینترنتی bangood با امکان ارسال کالا به ایران

اگر اهل خرید از فروشگاه های خارجی هستید, اکنون قصد معرفی فروشگاه اینترنتی bangood.com را داریم که در کشور چین واقع است.  یکی از بزرگترین و محبوب ترین فروشگاه های اینترنتی نزد ایرانیان محسوب می شود. فراهم آوردن خدمات ارسال کالا به ایران و تنوع محصولات, قیمت قابل قبول و انعطاف پذیر بودن آن در ارائه خدمات از علل تفاوت این فروشگاه با سایر رقبای خود است. در گذشته فروشگاه آنلاین aliexpress رقیب بی همتایی برای bangood در بازار هدف آنها در ایران محسوب میشد. اما از زمانی که aliexpress ارسال کالا به ایران را متوقف کرد عرصه برای سایر رقبا خالی نمود.

در محصولات این فروشگاه محدودیتی دیده نمیشود و از پوشاک , لوازم الکترونیک و ابزار آلات گرفته تا لوازم و قطعات جانبی و لوازم کودک و نوزاد و همچنین لوازم آرایشی و ورزشی اینجا موجود است. معمولا حراج های واقعی و مداوم بسیاری دارد که همیشه مورد توجه بوده و طرفدار دارد.

نحوه ارسال پستی کالا به صورت رایگان هم میسر است اما کمی دیرتر نسبت به موارد دیگر( بین ۷ تا ۲۰ روز کاری) تحویل داده میشود.

 

 

فرآیند خرید بسیار ساده و شفاف است. توسط پی پال و کارتهای اعتباری ویزاکارت و مسترکارت براحتی امکان پذیر است. شما میتوانید در حین پروسه پرداخت واحد ارز پرداختی را شخصا انتخاب کنید.

اگر حساب پی پال و یا کارت اعتباری مسترکارت ندارید عجله کنید کارشناسان پایاکارت آماده هستند تا شما در پرداخت برای مرحله نهایی کردن خرید دراین وب سایت یاری رسانند.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.