مسترکارت فیزیکی انگلستان

امنیت مالی در سفر و پرداخت آسان

این کارت بهترین انتخاب برای افرادی ست که این امکانات را از یک کارت اعتباری انتظار دارند, همچون خرید از سایت های اینترنتی، شامل خرید کالا و خدمات، استفاده از تخفیف های رایج در پرداخت های آنلاین اپلیکیشن ها و پرداخت های درون برنامه ای، رزرو هتل و پروازخارجی در هر نقطه ای از دنیا. قابل ذکر است اکثر شرکتهای هواپیمایی به هنگام پرواز، اصل کارت فیزیکی که توسط آن بلیط رزرو شده را بررسی می کنند. عدم نیاز به همراه بردن ارز و پول نقد در سفرهای خارجی و بینهایت مزایا و امکانات که بهمراه داشتن این کارت اعتباری بین المللی برای شما به ارمغان خواهد آورد. برداشت پول نقد از دستگاه های ATM و استفاده کارت در دستگاه های POS  موجود در فروشگاه های سرتاسر دنیا نیز از قابلیت های بسیار مهم آن میباشد. پس از تحویل کارت پین کد اختصاصی (رمز دوم کارت) از طرف بانک توسط ایمیل به دارنده کارت ارسال میگردد. شما میتوانید به هنگام استفاده کارت در ATM و POS از امنیت خرید و تراکنش اطمینان خاطر حاصل نمایید.

پایانه های POS مسترکارت در دنیا در حال حاضر تعداد این پایانه ها ۲۰ میلیون در سراسر دنیاست و هر روز به این تعداد اضافه میشود. بنابراین شما با خیال راحت به خرید در اینترنت و فروشگاه می پردازید.

از دیگر امکانات, قابلیت Freeze Fraud Protection است که در این کارت تعبیه شده است. کاربرد این قابلیت زمانی اهمیت پیدا میکند که کارت اعتباری شما گم شده و یا اطلاعات آن به سرقت رفته است در این موارد با اطلاع دادن هر چه سریع تر به ما ,حالت Freeze برای کارت شما فعال میشود و تا زمانی که کارت تعویض و موجودی آن به کارت جدید منتقل گردد امکان برداشت وجه وجود ندارد.


مشخصات مسترکارت فیزیکی صادره از انگلستان

مدل کارت Prepaid
نوع کارت Chip & Mag
قابلیت شارژ بله
ارز پایه یورو
حداقل میزان شارژ ۱۰۰ یورو
اعتبار تا پایان ۰۷/۲۰۲۰
قابل استفاده در دستگاه ATM بله
قابل استفاده در دستگاه POS بله
حداکثر سقف شارژ سالانه ۳۰,۰۰۰ یورو
حداکثرسقف شارژ روزانه ۵۰۰۰ یورو
حداکثر میزان موجودی کارت ۵۰۰۰ یورو
کارمزد تراکنش ناموفق ۰٫۵۰ (سنت)
سقف برداشت روزانه از ATM ۵۰۰ یورو
سقف برداشت هفتگی از ATM ۲۰۰۰ یورو
سقف برداشت سالانه از ATM ۵۰۰۰ یورو
کارمزد برداشت وجه ATM ۳٫۹۵ یورو
کارمزد استعلام موجودی ۰٫۵۰ (سنت)
قابلیت تکرار تراکنش بله
مدارک مورد نیاز(KYC) کپی پاسپورت
قابلیت Freeze Fraud Protection بله
تعویض کارت بله
کارمزد تبدیل ارز ۲٫۵ %
هزینه صدور کارت ۸۰ یورو
کارمزد شارژ ——–
قابلیت پرداخت آنلاین بله

 

قابل ذکر است صدور این کارت برای افراد دارای پاسپورت غیرایرانی امکانات و قابلیت های بیشتری دارد اما با پاسپورت ایرانی هم قابل ارائه است. شارژ این کارت تنها از طریق ما امکان پذیر است.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره های ۰۹۱۰۵۵۹۲۹۳۹ و ۰۵۱۳۸۲۲۳۲۶۵ تماس حاصل فرمایید.