نحوه پذیرش مسترکارتهای ما برای رزرو پرواز چگونه است؟ | قسمت دوم

نحوه پذیرش مسترکارتهای ما برای رزرو پرواز چگونه است؟ | قسمت دوم

رزرو پرواز

اگر قسمت اول این مقاله را مطالعه کردید, باید بگوییم رزرو پرواز با رزرو هتل کمی تفاوت دارد. در آنجا شما میتوانستید بخشی از هزینه را بپردارید و مابقی آن را حضوری پرداخت کنید. اما در اینجا باید کل هزینه پرواز یکجا و توسط کارت اعتباری بپردازید, به همین دلیل برخی از شرکت های هوایی طبق قوانین مندرج در وب سایت خود ممکن است کمی سختگیرانه تر عمل کنند و در زمان پرواز اصل کارت اعتباری که با پرداخت نمودید را از شما بخواهند. که در این صورت حتما باید مستر کارت فیزیکی تهیه کنید و همراه داشته باشید.

باید دقت داشته باشید قبل از پرداخت هزینه پرواز , Term & condition (شرایط و ضوابط ) وب سایت آن شرکت را مطالعه کنید. حتما در آنجا ذکر میشود که به هنگام پرواز چه مواردی نیاز به ارائه است. اما معمولا اکثر شرکت های هوایی زمان پرواز تنها پرینت برگه بلیط را از شما میخواهند که در این صورت با مسترکارت مجازی میتونید براحتی پرداخت کنید و کارتون راه میفته.

 

شایان ذکر است, وب سایتهایی وجود دارند که پرواز مورد نظر شما را بصورت خودکار تمامی خطوط پروازی بین المللی را بصورت آنلاین چک نموده و پیدا میکنند. همانند سایت skyscsnner.net  که قیمت بلیط ها را از ارزانترین به گرانترین برای شما مرتب و فهرست می کند و مدعی است که امکان جست و جوی لحظه ای بر روی بانک اطلاعات ۱۲۰۰ شرکت هوایی دنیا را برای مخاطبانش به ارمغان آورده است.

یا makemytrip.com که عملکردی مشابه اسکای اسکنر دارد.

در حقیقت  این سایتها این فرصت را برای ما فراهم می کند که به جای سر زدن به وب سایت شرکت های هوایی مختلف، از طریق این پرتال، ارزان ترین و متنوع ترین شرکت های هوایی در دسترس برای مقصد گردشگری خود را در یک بازه زمانی مشخص  نگاه کنیم.

اما توجه داشته باشید, پس از جستجو در این سایتها و یافتن پرواز مورد نظر خود به سایت اصلی شرکت هوایی آن پرواز ارجاع داده میشوید و پرداخت خود را انجام میدهید, پس حتما شرایط و ضوابط آنها را مطالعه نمایید.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.