چگونه میتوان بدون داشتن درگاه خارجی از طریق پی پال دریافت وجه آنلاین داشت؟

چگونه میتوان بدون داشتن درگاه خارجی از طریق پی پال دریافت وجه آنلاین داشت؟

اگر وب سایت و یا فروشگاه آنلاین خارجی دارید و یا قصد راه انداری کسب و کار آنلاین خود را دارید و نمیدانید که چطور میتوان از مشتریان به صورت آنلاین پول دریافت کرد بهتر است این مطلب پایاکارت را دنبال کنید.

باید بدانید بدلیل تحریم های ایران انتقال وجه آنلاین بر روی سایتهای خارجی به این سادگی ها نیست. خصوصا زمانی قرار باشد یک شخص ایرانی از داخل ایران مدیر یک وب سایت بین المللی باشد و بدون هیچ گونه تجربه ای در این زمینه کسب و کاری راه اندازی کند و قصد درآمد زایی داشته باشد.

داشتن حساب بانکی به این منظور اصلا توصیه نمیشود. حساب های بانکی برای ایرانیان ریسک مسدود شدن بالای دارند. به این دلیل که ایرانیان تنها از بانک های کشورهای همسایه ایران میتوانند حساب بانکی داشته باشند. بانک های کشورهای همسایه ایران بر فرض اگر سیستم بانکداری ضعیفی نداشته باشند پس از یک مدت که موجودی حساب ایرانیان در این بانک به حد نسبتا قابل توجهی میرسد به علت ریسک نگهداری حجم زیاد پول و یا دلایلی دیگر این حساب ها به احتمال زیاد مسدود میشوند و درکل برای کسب درآمد آنلاین راه مناسبی نمیباشد و درکل برای کسب درآمد آنلاین راه مناسبی نمیباشد.

اما راهکارهایی وجود دارد و ما به شما خواهیم گفت که چطور به ساده ترین شکل ممکن میتوانید به صورت آنلاین از مشتریان خود پول دریافت کنید.

توصیه ما به شما در این شرایط در قدم اول افتتاح یک حساب پی پال است. که از طریق مجموعه پایا کارت میتوانید اقدام به تهیه یک حساب پی پال نمایید.

با در اختیار داشتن یک حساب پی پال به دو طریق میتوان به حساب پول واریز کرد :

  1. میتوانید ایمیل آی دی حساب خود را در اختیار مشتریان خود بگذارید تا مستقیم به حساب شما حواله بزنند.
  2. از طریق سرویس me حساب تان لینک پرداخت آنلاین بسازید و در سایت خود قرار دهید. به منظور به طریق زیرعمل نمایید.

پس از ورود به حساب از منوی اصلی گزینه Send & Request Payments کلیک و سپس Get your PayPal.me link را انتخاب کنید.

 

در این صفحه میتوانید لینک پرداخت خود را بسازید و بر روی سایت تان قرار دهید. کافیست کلمه مورد نظر که حفظ کردن آن ساده باشد را در کادر خالی زیر وارد کنید. این کلمه نام شما و یا هر کلمه دیگری میتواند باشد که به ادامه paypal.me اضافه میشود.

 

 

اکنون لینک پرداخت پی پال  شما آماده قرار دادن بر روی سایت است.

 

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.