راهنمای حواله وسترن یونیون

کمپانی Western Union (وسترن یونیون) شرکتی آمریکایی میباشد که در سال ۱۸۵۱ تاسیس گردید که از همان ابتدا مورد استقبال بسیاری از کشورها قرار گرفت و اکنون این کمپانی با بیش از ۳۵۰ هزار نمایندگی در ۲۴۰ کشور دنیا توانسته جای خود را بخوبی در عرصه تجارت آزاد مالی باز نماید.

وسترن یونیون سریعترین سیستم نقل و انتقال پول است که میتوان توسط آن ظرف مدت چند دقیقه به هر شخصی در هر جای دنیا پول ارسال کرد.با استفاده از این سیستم دریافت کننده پول هیچ نیازی به حساب بانکی ندارد.

برای ارسال حواله توسط وسترن فقط کافیست که مشخصات فرد ( نام و نام خانوادگی ) را دقیقا به همان صورتی که در کارت شناسایی آن ذکر شده  را اعلام نماید.پس از دریافت مبلغ توسط نمایندگی وسترن یونیون یک کد ده رقمی MTCN  به شما داده خواهد شد.

کد ده رقمی MTCN را به گیرنده اعلام نمایید تا شخص گیرنده با کارت شناسایی خود به یکی از مراکز نزدیک وسترن یونیون محل زندگی خود مراجعه و مبلغ را دریافت نماید.

 

western-union-work_25c1269d0ee902e4

 

بدین صورت حمل و نقل پول در بازه زمانی چند دقیقه انجام میگیرد و به همین علت نسبت به مابقی شیوه های انتقال پول از کارمزد بالاتری نیز برخوردار است.

مزیت ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون، عدم نیاز به حساب بانکی است و گیرنده نیز فقط با داشتن اصل کارت شناسایی تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار در روز می تواند دریافت کند .

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۰۵۵۹۲۹۳۹ یا  ۰۵۱۳۸۲۲۳۲۶۵ تماس حاصل فرمایید.